Новини

Держстат повідомляє, що на 100 померлих в Україні припадає всього 54 народжених

Україна_Медпросвіта

Таким чином Держстат офіційно заявляє, що смертність в Україні майже вдвічі перевищує народженість. За оцінками ООН вже до 2050 року українців буде лише трохи більше ніж 30 млн.

Згідно статистичним даним за чотири місяці 2018 року на 100 померлих припадає лише 54 народжених. При цьому, чисельність населення за період січень-квітень скоротилась аж на 85,7 тисяч. Таким чином наразі  в Україні залишилось лише 42,3 мільйони осіб.

Тут необхідно одразу згадати про оцінки ООН щодо скорочення населення в Україні. Експерти прогнозують, що ситуація не тільки не виправиться у найближчі 30 років, при цьому поступово погіршуватиметься.

Окремо необхідно підкреслити, що причинами скорочення населення є не тільки низький рівень народжуваності, а фактично епідемія туберкульозу та СПІДу, високий рівень онкологічних та серцево-судинних захворювань, низький рівень якості медицини через відсутність фінансування та низький рівень вакцинації. При цьому, про останнє вже другий рік поспіль говорять у ВООЗ.

Нагадаємо, що за рівнем смертності, згідно даних за 2016 рік у дослідженні на замовлення ЦРУ США, Україна посіла друге місце за рівнем смертності, поступаючись лише невеличкій африканській країні.

Скільки повинні працювати медичні працівники?

Також додамо, що про ситуацію знають в Уряді. Офіційна влада впроваджує медичну реформу, обіцяючи, що тривалість життя буде збільшуватись, але результати реформи будуть помітні не раніше, ніж через декілька років.

Яка зарплата буде в лікарів в 2018?

Комментировать

Нажмите для комментария