Новини

Держсанепідслужба у Закарпатській області контролює санітарно-епідемічну ситуацію у підтоплених населених пунктах

Унаслідок несприятливих метеорологічних умов, тривалих інтенсивних дощів та підняття рівня води в річках у 5 районах Закарпатської області було підтоплено 32 населених пункти у Рахівському, Тячівському, Міжгірському, Хустському та Іршавському районах. Негода заподіяла шкоди 431 житловому будинку, довелося відселити шістьох людей. На сьогоднішній день підтопленими залишається 355 джерел нецентралізованого водопостачання.

«Нинішня ситуація із підтопленням населених пунктів у області залишається контрольованою та не ускладненою. – зазначає Володимир Маркович, головний державний санітарний лікар Закарпатської області. — На даний час інфекційна захворюваність населення в області залишається стабільною».

Держсанепідслужбою Закарпатської області розпочато виконання плану першочергових дій при виникненні повені та заходи з ліквідації її наслідків. Фахівці відпрацьовують низку необхідних кроків для уникнення епідускладнень на підтоплених територіях.

Спеціалісти Держсанепідслужби входять у склад територіальних штабів з ліквідації наслідків підтоплень. Відокремлені структурні підрозділи ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» забезпечені усім необхідним для проведення першочергових заходів та необхідних лабораторно-інструментальних досліджень.

Для лабораторного контролю якості питного водопостачання населення відібрано проби води у потерпілих населених пунктах. Бригади готові до проведення дезінфекційних робіт після відкачки води з колодязів та житлових будинки в районах підтоплення.

За результатами проведення подвірних обходів фахівці служби зібрали  інформацію щодо наявності випадків інфекційних захворювань серед жителів населених пунктів.

Моніторинг санітарно-епідемічної ситуацією в межах територій адміністративних районів області триває. Ситуація знаходиться на контролі Державної санітарно-епідеміологічної служби України.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook