Новини

Держава більше не виділятиме грошей на утримання медзакладів

Уляна Супрун_Медпросвіта

Держава більше не виділятиме грошей згідно з кошторисом на утримання того чи іншого закладу охорони здоров’я, державного чи комунального, говориться в прес-релізі Кабінету Міністрів.

Натомість медичні заклади мають перетворитися на автономні суб’єкти господарської діяльності, що отримуватимуть оплату за результатами своєї діяльності, тобто за фактично надану ними пацієнтам медичну допомогу.

Окрім того, на перехідний період, протягом 2018–2019 років, паралельно існуватиме також можливість фінансування первинної медичної ланки через механізм медичної субвенції. До 2020 року всі заклади усіх рівнів надання медичної допомоги мають перейти на нову систему фінансування шляхом укладання договорів із НСЗУ.

Нагадаємо також, що Уляна Супрун заявила про те, що у медичних закладів є час на укладання угод з пацієнтами тта НСЗУ до 1 вересня.

«Ті медзаклади, які встигнуть укласти договір до 1 червня, вже з 1 липня почнуть отримувати справедливу оплату за надання медичних послуг за кожного пацієнта, який підписав декларацію з їхніми лікарями. Ті заклади, які не встигнуть — зможуть укласти договір до 1 вересня.

В. Гройсман: Впровадження платної медицини — міф

Комментировать

Нажмите для комментария