Новини

Держаудит та Рахункова палата перевірять роботу МОЗ за період керівництва Уляни Супрун

Непритомність - синкопе

Голова комітету ВРУ з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький повідомив, що комітет звернувся до цих органів за ініціативи профільних асоціацій, щоб невідкладно перевірити діяльність МОЗ за 2016-2109 роки.

Першочергове завдання такої перевірки  — допомогти новому міністру охорони здоров’я Зоряні Скалецькій ефективно розібратись із станом справ, навести лад у сфері охорони здоров’я та реформувати відомство.

При цьому народний депутат від партії «Слуга народу» звернувся до всіх профільних асоціацій, лікарів, виробників, пацієнтів, експертів з проханням надати своє бачення та пропозиції щодо роботи відомства% «які штучні норми і регуляції заважають нормально працювати?».

МОЗ: Реформа вторинки передбачає обов’язкове скорочення неефективних лікарень

Наступним кроком у реформуванні, за словами Радуцького, має стати розробка законопроекту про «розумну дерегуляцію в сфері охорони здоров’я»» з урахування усіх пропозицій та рекомендацій від профільних експертів та професійних організацій: «Ми обов’язково запропонуємо його в парламенті».

Нове керівництво МОЗ зробить все можливе для зростання заробітної плати лікарів

Комментировать

Нажмите для комментария