Новини

Де шукати лікаря в іншому місті, якщо ти вже підписав декларацію?

міністерство охорони здоров'я МедПросвіта

МОЗ України запевняє, що жоден українець не залишиться без медичної допомоги на первинній ланці, навіть коли він далеко від свого лікаря.

«Якщо ви поїхали в інше місто, і там щось сталося, то працює невідкладна допомога. Зверніться до найближчого закладу з надання первинної медичної допомоги. Підписувати декларацію для одноразового звернення потреби немає», — йдеться в повідомленні прес-служби МОЗ.

Зазначимо, що функцію невідкладної допомоги ще декілька місяців тому було перекладено на сімейних лікарів. Раніше таку допомогу надавали у «швидкій», але через велику кількість хибних викликів МОЗ перерозподілило цю функцію на первинну ланку, а за «швидкою» залишилися виключно екстрені випадки.

МОЗ направило ліки в регіони за шістьма програмами

Буває, що пацієнт не може звернутися до лікаря, з яким він підписав декларацію. Це може статися, наприклад, коли пацієнт перебуває в іншому місті, або ж в його лікаря вихідний чи відпустка. Що робити? Виявляється, у МОЗ вже розробили план дій для медзакладів на такі випадки.

«У такому разі адміністрація медзакладу, в якому працює ваш лікар, визначить іншого фахівця, який у цей період замінятиме вашого лікаря», — заявляють у МОЗ.

МОЗ: До України прибуло 800 тисяч доз вакцини проти кору

Комментировать

Нажмите для комментария