Новини

Дані щодо захворюваності на грип та ГРВІ за останній тиждень 2019 року

Класифікація стану дітей з кашлем чи утрудненим диханням

З 23 по 29 грудня на ГРВІ захворіли 136 225 людей, із них 67,7% — діти віком до 17 років. Інтенсивний показник захворюваності склав 356,2 людей на 100 000 населення, що на 25,3% менше епідемічного порога по Україні.

Зареєстровано 1 випадок грипоподібного захворювання та 20 випадків тяжкої гострої респіраторної інфекції.

Досліджено методом ПЛР 15 зразків матеріалів, у 5 випадках визначено віруси грипу типу А(Н1)pdm09 та у 2 випадках — типу A не субтипований.

Пояснення МОЗ: Про пільгові умови отримання пенсії та інші пільги для медиків

В усіх регіонах України активність грипу та ГРВІ знаходилась на неепідемічному рівні.

З початку епідемічного сезону зареєстровано 1 летальний  випадок від ускладнень грипу.

Чоловік із групи медичного ризику захворів 20 грудня 2019 року, вірус грипу типу А встановлено лабораторно. Незважаючи на проведені реанімаційні заходи, 31 грудня 2019 пацієнт помер.

Грип – це гостре респіраторне захворювання, яке викликається вірусом. Легко передається від людини до людини переважно через кашель, чхання або близький контакт. Будь-хто у будь-якому віці може захворіти на грип. Симптоми цього захворювання виникають раптово і можуть тривати від кількох днів до кількох тижнів. МОЗ України закликає не займатися самолікуванням, а звернутися до свого сімейного лікаря, терапевта або педіатра.

Нагадуємо, що найкраща профілактика грипу — це щорічна вакцинація.

Протягом звітного тижня проти грипу вакциновалися 4 276 людей, а з початку епідемічного сезону щеплення зробили 224 417 осіб

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook