Новини

Дані про стан здоров’я дитини не можуть бути відкритими і зберігатись поза межами медзакладу

Міністерство охорони здоров'я України_синяя_табличка, медпросвіта

В МОЗ нагадують батькам та учням, що відтепер «Медична карта дитини» (форма №026/о) більше не потрібна (у деяких закладах освіти її продовжують вимагати).

«Дані про стан здоров’я дитини не можуть бути відкритими і зберігатись поза межами медзакладу. Форму № 026/о МОЗ України скасувало ще у березні 2018 року», – повідомили на сторінці МОЗ у Фейсбук.

Разом з тим, батькам рекомендують навідатися з дітьми до педіатрів чи сімейного лікаря, де і видадуть необхідні довідки.

Цього року у школу потрібно представити наступні медичні довідки:

  • довідка форми № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»(вона видається лікарем після огляду дитини і визначає, у якій фізкультурній групі учень буде знаходитися; також лікар може направити дитину на вакцинацію, базові аналізи чи до вузьких спеціалістів);
  • довідка форми № 063/о «Карта профілактичних щеплень» (містить інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб).

«Якщо дитина була вакцинована вчасно за Календарем профілактичних щеплень, то з 7 до 14 років їй не проводитимуть вакцинацію чи ревакцинацію. Відповідно, дані у карті профілактичних щеплень не оновлюються і довідки не потрібно. Водночас, якщо вашій дитині робили щеплення (планові чи пропущені) або якщо у навчальному закладі немає даних про щеплення дитини, довідка буде потрібна», – зазначили у МОЗ України.

Теги

Комментировать

Нажмите для комментария