Новини

Crown Agents укладає контракт на постачання ліків в Україну

Закупівельне агентство Crown Agents планує укласти контракти по 23 позиціях лікарських засобів для лікування дорослої і дитячої онкології, затверджених МОЗ України. Це 8 лікарських засобів для забезпечення Програми по дитячій онкології та 15 лікарських засобів для Програми по дорослій онкології.

Британське закупівельне агентство Crown Agents найближчим часом розпочне укладати контракти по 23 позиціях лікарських засобів для лікування дорослої і дитячої онкології, затверджених МОЗ України. Це, зокрема, 8 лікарських засобів для забезпечення Програми по дитячій онкології та 15 лікарських засобів для Програми по дорослій онкології.

Ще 4 позиції – препарати «Іматиніб», «Вінкристин», «Етопозид», «Лінезолід», рекомендованих Crown Agents, МОЗ перевірить детальніше, щоб проаналізувати всю інформацію стосовно цих зареєстрованих лікарських засобів в Україні та прийняти остаточне рішення. Відповідний запит вже направлений до Державного експертного центру МОЗ України.

Обов’язковою умовою агентства є те, що в процесі укладання контрактів виробники забов’язані надавати сертифікат аналізу якості для кожної партії готової продукції, що буде поставлена.

Про підписання кожного контракту Crown Agents буде повідомляти на своєму сайті з подальшою публікацією цих даних на веб-сайті Міністерства охорони здоров’я України.

Довідково

МОЗ України та британське закупівельне агентство Crown Agents підписали договір на закупівлю ліків та медичних препаратів для дитячої та дорослої онкології та онкогематології на суму понад 750 млн гривень у листопаді 2015 року.

Crown Agents оголошено три тендери, що включили 313 пунктів, з них 166 лікарських засобів: онкологічні ліки, медичні вироби та набори для тестування та лабораторні реактиви. Crown Agents отримали заявки від 45 претендентів, з яких 31 зареєстровані в Україні. Налагоджений та ретельний процес закупівель міжнародною агенцією дасть можливість забезпечити економію в 940 тисяч доларів США у порівнянні з початковими цінами учасників торгів.

Читайте також: Crown Agents оголосило конкурс на закупівлю лабораторних реактивів для України

Теги

Комментировать

Нажмите для комментария