Новини

COVID-19: Заблоковано 6 населених пунктів на Тернопольщині

Непритомність - синкопе

Як повідомлялося, вранці 25 березня підтвердили перший у Тернопільській області летальний випадок від коронавірусу. Помер житель Монастириського району.

Це четвертий летальний випадок від коронавірусної інфекції в країні.

Чоловік, який помер від коронавірусу 25 березня в Тернополі, заразився від священика під час похорону, повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. Наразі священика госпіталізовано до реанімації Тернопільської клінічної лікарні, він перебуває під апаратом штучної вентиляції легенів. Населені пункти Швейків, Ковалівка і чотири інших заблоковані поліцією.

Стало відомо, що підчас похорону та ін. священик контакттував с понад 500 особами.Антон Геращенко рекомендує всім цім особам  терміново звертатись за телефонами 102 або 103 та повідомити про факти спілкування зі священником О.В., 1963 р. н., та з померлим Б., 1952 р.н.

Наразі священика госпіталізовано до реанімації Тернопільської клінічної лікарні, він перебуває під апаратом штучної вентиляції легенів. Населені пункти Швейків, Ковалівка і чотири інших заблоковані поліцією.

 

Теги

Комментировать

Нажмите для комментария