Статті

Чоловіки з «пивним животом» ризикують втратити зір

Чоловіки з великим животом ризикують втратити зір. Згідно з новим дослідженням, надлишкова вага в середньому віці може значно збільшувати ризик появи сліпоти в більш пізньому віці.

Причому дане явище спостерігається тільки у чоловіків. Вчені виявили, що накопичення жиру в області живота призводить до розвитку вікової хвороби сітківки — макулодистрофії.

Австралійські вчені стверджують, що далі невелике збільшення об’єму талії збільшує ризик появи вікової макулодистрофії у чоловіків до 75%. Однак на жінок дане явище не поширюється. Вчені вважають, що поясненням цьому може бути жіночий гормон — естроген.

Не перегодовуйте дітей та не переїдайте під час вагітності

Для того що б уберегтися від цієї хвороби вчені закликають стежити за своїм раціоном. Люди, які вживають червоне м’ясо у великих кількостях, мають більше шансів на розвиток сліпоти. Але вживання курки принаймні три рази в тиждень, надає захисний ефект і допомагає знизити ризик розвитку сліпоти більш ніж на 50%. Британські вчені стверджують, що дієта багата на свіжі овочі, фрукти і горіхи знижує показники захворюваності на 20%.

Читайте також про те, який вплив на організм здійснює кава. Згідно дослідженням вчених з Квінслендського медичного університету,  прийом 3-4 чашок кави в день робить людину більш поступливою, здатною змінити свою думку під чиїмось тиском.

Чи корисно пити каву? Дослідження

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Вибір редакції