Новини

Чистка ректорів: МОЗ достроково розірвало контракт з ректором Одеського мед університету Валерієм Запорожаном

Анонсована МОЗом чистка вищого керівництва національних медичних університетів отримала продовження. Запорожана звинувачують у неправомірних діях на посаді ректора, тому контракт вирішили розірвати.

Цікава ця ситуація хоча б тим, що порівняно із скандальною відставкою ректора НМУ ім.. Богомольця Катерини Амосової, що інформацію та офіційні скарги про неправомірні дії ректора ОНМУ йшли, як від громадських організацій та студентів ВНЗ, так і від народних депутатів. Кожна із сторін повідомляли, що ситуація в ОНМУ дійшла до критичного стану. МОЗ відповіло на ці заяви офіційною перевіркою дотримання ректором статуту та умов контракту, для чого була створена комісія, яка мала працювати з 15 по 21 липня.

Прокуратура Києва підозрює К.М. Амосову у підробці ухвали Окружного адмінсуду

Схоже до перевірки Валерій Запорожан готовий не був. На 16 липня ректор мав підготувати до прибуття комісії пакет документів та інших матеріалів. Після перевірки цих документів комісія мала б винести своє рішення, але, Запорожан вимогу міністерства просто проігнорував.

Супрун звітує про перемогу, а лікарі сидять без зарплати

«Такі дії ректора свідчать про відвертий саботаж і унеможливлюють подальшу роботу комісії. З урахуванням невиконання наказу МОЗ ректором ОНМУ і з метою забезпечення подальшої роботи комісії, МОЗ України прийняло рішення про дострокове розірвання контракту з Валерієм Запорожаном з 17 липня 2018 року», — зазначають в офіційному повідомленні МОЗ України про відставку ректора ОНМУ.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook