Новини

Чи потрібно спеціалістам укладати договор с пацієнтом?

Обласний, міський кардіологічний центр (далі - Центр) є закладом охорони здоров’я державної або комунальної форми власності ІІІ рівня з надання висококваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги хворим із серцево-судинними захворюваннями, медпросвіта

Реформа торкнеться лікарів-спеціалістів лише в 2020 році. До того часу вони будуть працювати по старому.

В МОЗі вважають, що до 2020 року вже розрахують вартість послуг спеціалістів і сформують перелік гарантованих послуг, за які сплачуватиме держава. Після того Національна служба здоров’я почине сплачувати за послуги на вторинній і третинній ланці.

Гарантовані послуги будуть надаватись пацієнту безоплатно у разі, якщо він попередньо оримав направлення до спеціаліста від сімейного лікаря.

В МОЗі стверджують, що «при цьому пацієнт зможе самостійно обирати вузького спеціаліста чи заклад, у якому отримає послугу». Цікаво, як він це зробить, якщо без направлення сімейного лікаря послуги спеціаліста будуть платними. Сімейник буде давати направлення в будь-який медзаклад до обраного пацієентом спеціаліста? Щось в мене сумнів (ред)

Далі НСЗУ оплатить звернення на підставі інформації та документів, що надасть медзаклад до електронної системи охорони здоров’я.

Оплата послуг здійснюється на підставі Звіту, який заклад робить в електронному вигляді та подає в НСЗУ. В звіті зазначається обсяг наданих медичних послуг та лікарських засобів.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook