Інші спеціальності

Чи необхідно відвідувати лікаря під час вагітності ?

Вагітність

Основні причини відвідування лікаря під час вагітності: пам’ятка.

Навіщо вагітній жінці відвідувати лікаря ?

Звичайно, регулярно відвідувати лікаря і перебувати на обліку в жіночій консультації необхідно. Адже ви тут !

Але чи добре розумієте ви, навіщо ? Спробуємо розібратися.

 1. Контролювати стан вагітної і вчасно проводити лікування.

Чи знаєте ви, вагітність дати поштовх захворюванням, про які ви навіть не здогадувалися? Наприклад, у вас все життя були практично здорові зуби, аж раптом виникли каріозні плями. Або у вас можуть з’явитися набряки. Лікар вчасно призначить лікування або дасть пораду.

 1. Запобігти можливим ускладненням у дитини.

Навіть якщо Ви почуваєтеся добре, слід контролювати розвиток дитини. Йдеться необов’язково про хвороби – наприклад, Ви можете навіть не здогадуватися, чи правильно лежить дитина. А це може серйозно вплинути на перебіг пологів.

 1. Поставити будь-які запитання фахівцю.

Вони, певно, часто у вас виникають. Деякі жінки радяться з мамою, подругою, аптекарем – аби тільки не з лікарем. Але, погодьтеся, кожна жінка – особлива, так само як її вагітність. І лише лікар може призначити вам ті ж вітаміни або препарат від нудоти. А поради навіть найближчих подруг можуть бути діаметрально протилежними. До того ж, ніхто з них не несе відповідальності за свої слова. І забудьте, що є «дурні», «безглузді», «надто інтимні» запитання.

 1. Підготувати інформацію для лікаря, який прийматиме пологи.

Цей лікар не знатиме, як перебігала Ваша вагітність. Тому до обмінної карти вносять усі дані, які можуть вплинути на пологи. Наприклад, якщо ви народжуєте вдруге, час переймів може значно скоротитися. В цей критичний період іноді доводиться приймати рішення за лічені секунди. Часу на аналізи може просто не бути.

 1. Владнати юридичні аспекти

Лише лікар може видати вам документи, що потрібні для оформлення декретної відпустки, отримання грошової допомоги. Ваш великий живіт може бути аргументом у тролейбусі, але не в бухгалтерії рідної фірми чи інституту.

Пам’ятайте, що регулярне відвідування лікаря і проходження усіх необхідних аналізів – ваш обов’язок і перед собою, і перед вашим малюком.

Комментировать

Нажмите для комментария

  Ми на Facebook

  Найпопулярніше

  Вибір редакції