Говорять лікарі

Чи не піти мені у прибиральниці? 6500 за прибирання або 3000 за роботу лікаря

Вибір важкий. Немає необхідності навчатись більше 8 років, слухати всезнайок пацієнтів та очікувати, поки щось там нареформують. Все тут і зараз

Сам пишу і бачу, що все це звучить, прямо як реклама роботи прибиральницею у супермаркеті. А що поробиш, умови частенько в такій роботі стають більш привабливими, порівняно з роботою у медичному закладі.

До речі, я навіть чув, що прибиральниць зараз називають по-іншому. Прямо в трудову книжку вписують «Клінінг-менеджер». Ага, це головний по чистоті, а не той, хто шваброю поли миє, поки інші люди роблять покупки.

Згідно даним Укрстата, середній розмір зарплат медиків майже найнижчий в Україні

А ще я чув, що зараз можна за три роки навчитись у ПТУ (коледж по-новому) на кухара і працевлаштуватись на 8-10 тисяч гривень. Звичайно, з початку треба картоплю чистити, але ж це простіше, ніж інтернатура, а гроші вже платять непогані.

Не знаю, що там планують у МОЗ з 1 липня, як там будуть виплачувати зарплатню сіменникам. Я спеціаліст, хірург, довго вивчав свою справу, а чекати тих небесних зарплат по 20 000 грн, кажуть, аж до 2020 року. Дочекатись чи вже зараз йти поли мити?

Ваш лікар

Тодуров: «Проблеми медицини можна вирішити тільки одним шляхом– зарплатнею та гідними умовами роботи»

Мнение автора может не совпадать с мнением редакции.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції