До уваги Юридична консультація

Чи можна змінити спеціалізацію після закінчення інтернатури?

Перепідготовка фахівців з вищою освітою з присвоєнням кваліфікації (друга вища освіта) здійснюється на базі повної вищої освіти

Згідно з Наказом Міністерства охорони здоров’я України «Про подальше удосконалення системи післядипломної підготовки лікарів (провізорів)» N 166 від 22.07.93 р. спеціалізація — набуття лікарем чи провізором однієї з передбачених   Номенклатурами лікарських і фармацевтичних спеціальностей.

Можливо пройти перепідготовку, яка здійснюється в двох випадках: з нових лікарських (провізорських) спеціальностей та з лікарських (провізорських) спеціальностей при переводі керівних  працівників і спеціалістів апарату закладів охорони здоров’я в іншу сферу діяльності в    разі неможливості працевлаштування за раніше набутою спеціальністю.

Перепідготовка фахівців з вищою освітою з присвоєнням кваліфікації (друга вища освіта) здійснюється на базі повної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Спеціаліст» за усіма акредитованими спеціальностями через заочну форму навчання.

Випускники отримують диплом про перепідготовку спеціаліста із присвоєнням нової кваліфікації державного зразка.

Також у вищезазначеному Наказі передбачається, що лікар (провізор) може проходити спеціалізацію з декількох спеціальностей.

На запитання читачів відповідає Олена Бабич, адвокат, керівник Юридичного бюро.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції