Новини

Через грип за останній тиждень померло дві дитини

грипп_лекарства_лечение_медпросвіта

Згідно офіційним даним Центру грипу та ГРВІ, епідемічний поріг продовжує зростати в 5 областях України. Загалом зареєстровано вже 258 036 випадків ГРВІ чи грипу.

Приблизно 70 відсотків від загальної кількості зареєстрованих випадків – діти. При цьому, госпіталізації потребувало лише 3 відсотки хворих за минулий тиждень. Більшість з них діти до 4 років, найменше потребувало госпіталізації особи старше 65 років.

Згідно офіційним даним зареєстровано два летальні випадки від грипу та ГРВІ серед двох дітей віком до 7 років. Найбільш вірогідна причина на думку спеціалістів – це пізнє звернення до лікаря за медичною допомогою.

4 вакцины от гриппа можно использовать в этом году. Список

У віковій структурі випадків ГРІ дитяче населення становить 70 %, із них найбільше дітей шкільного віку, а доросле – 30 %, із них найбільше осіб вікової групи 30 — 64 роки. У віковій структурі випадків ТГРІ дитяче населення становить 45 %, доросле – 55 % .

Нагадаємо, що в цьому епідемічному сезоні в Україні поширені одразу чотири види грипу. В регіони були своєчасно поставлені необхідна кількість вакцин проти грипу для проходження вакцинації.

Епідемічні пороги перевищені до 25 % у 5 областях України: Вінницькій на 8,1 %, Волинській – 7,7 %, Житомирській – 12,3 %, Рівненська – 4,7 % та Хмельницькій на 5,7 %. В ряді областей продовжується карантини в учбових закладах для запобігання поширенню захворюваності на ГРИП та ГРВІ.

Грипп Мичиган (H1N1). Чек-лист для пациента

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції