Статті

Чек-лист від Mayo clinic: простий ключ до схуднення

Внутрішній діалог, який ви ведете з самим собою, може допомогти вам або завадити на шляху до втрати ваги. Про це говоримо у повідомленні клініки Mayo.

Експерти застерігають від негативних стереотипів мислення.

Багато хто намагається схуднути, але чи правильно вони налаштовані, щоб це сталось? Експерти клініки розглядають розповсюджені шляхи саботування своїх зусиль за допомогою заборонених на провал думок та збереження мотивації для досягнення своїх цілей за допомогою ефективних методів, рекомендованих спеціалістами дієтологами клініки.

Чек-лист

Негативні думки та внутрішній діалог

Ваш внутрішній діалог із самим собою впливає на ваші дії. Такі думки, що «я ніколи не схудну» або «я не вмію займатися спортом», можуть ослабити вашу самооцінку та зупинити ваш прогрес. Замініть ці слова позитивними твердженнями. Замість: «Я не можу дотримуватись програми занять» скажіть собі, що «сьогодні я можу досягти однієї реалістичної цілі».

Нереалістичні очікування

Є розповсюджена думка, що схуднення вирішує всі їх проблеми. Ваше життя, ймовірно, змінюється з втратою ваги, але не в усіх аспектах, які ви собі науявляли. Схуднення не гарантує кращого соціального або приватного життя, кар’єри або заробітної платні. Зосередьтесь на реальних перевагах, що несе за собою здорова вага та спортивна фігура – більше енергії та вища самооцінка.

Негнучкість

Такі слова, як «завжди», «ніколи» сказані самому собі будуть з часом здійснювати на вас тиск (як, наприклад, обіцянки ніколи не їсти шоколаду або завжди займатись зарядкою), бо такі обіцянки призводять до зниження самооцінки, якщо вони не виконані. Замість цього, візьміть за звичку балувати себе смаколиками час від часу або нагороджувати відпочинком.

Мислення за принципом «все або нічого»

Одна невдача не означає програш. Якщо ви один раз з’їсте занадто багато, це не означає, що ви зірвали всі плани. Протидійте таким думкам, нагадуйте, що вже завтра в вас є шанс повернутися до дієти, а сьогодні ви зробили вихідний.

Будьте гнучкими на шляху до зменшення ваги. Не очікуйте миттєвої досконалості. Якщо ви зробили помилку, візьміть з неї урок та рухайтесь далі до щасливого життя.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook