Новини

Бюджетний комітет ВР схвалив законопроект 6604, який дасть МОЗу кошти на реформу

Павло Ковтонюк_медреформа_медпросвіта

Заступник міністра Павло Ковтонюк повідомив, що законопроект схвалено і рекомендовано парламенту прийняти за основу для запуску медреформи.

«Законопроект №6604 (той, де «гроші на реформу») підтримано комітетом Верховної Ради з питань бюджету», — повідомляє заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, стало відомо, що в урядовий законопроект внесли доповнення від народного депутата БПП Віктора Пинзенника, згідно з якому в тариф оплати за медичну послугу необхідно також включати витрати на комуналку.

«Комітет прийняв рішення рекомендувати прийняти за основу урядову версію законопроекту, але з урахуванням пропозицій Віктора Пинзенника. Цю позицію підтримує також Міністерство охорони здоров’я та Міністерство фінансів. Тепер обидва законопроекти – 6327 і 6604 – готові до своєї черги у парламентській залі», — пише заступник міністра.

Проте, все ще не згодною з цими законопроектами, не дивлячись на майже 1000 правок до 6327 прийнятому у першому читані, голова комітету з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець. В першу чергу, вона вважає, що він зостається недопрацьованим і не вносить реальних рішень по фінансовим питанням у медичній системі.

Комментировать

Нажмите для комментария