Статті

Бути без маски — це найстрашніше! ЦГЗ попереджає

Спеціально до Хелловіну, який відзначають у ніч проти 1 листопада, Центр громадського здоров’я України разом із креативним агентством ANGRY підготували серію яскравих плакатів, що закликають молодь носити захисні маски.

«Пандемія коронавірусу продовжує набирати обертів. Статистика показує, що майже щодня кількість нових випадків зростає: за 29 жовтня було зафіксовано 8 312 українців, інфікованих вірусом SARS-CoV-2. Цією кампанією ми ще раз хочемо звернути увагу населення, передусім молоді, що вірус зовсім поряд, а дієві інструменти захисту прості — захисна маска у місцях скупчення людей, дотримання соціальної дистанції, миття рук та використання дезінфекційних засобів. Будьте відповідальні, адже лише разом ми зможемо зупинити пандемію», — зазначив Ігор Кузін, в. о. генерального директора Центру громадського здоров’я України.

На трьох плакатах зображені люди з хелловінським «злим» виразом обличчя: вони кривляються, гогочуть і ричать. Текст на плакаті: «Найстрашніша маска на Хелловін».

«Ідея побудувалася на простому спостереженні: цей Вечір усіх святих, мабуть, перший Вечір усіх святих, коли приз за найстрашнішу маску дістався б тому, хто її не носить», — коментує Сергій Малик, креативний директор ANGRY.

Плакати розмістили біля популярних клубів, барів і пабів Києва.

Комментировать

Нажмите для комментария