Новини

Ботулізм в Україні: Зареєстровано 52 випадки захворювання та 4 померлих

Міністерство охорони здоров'я України_синяя_табличка, медпросвіта

За офіційною інформацією МОЗ України, станом на 5 липня 2018 року, в Україні зареєстровано 52 випадки захворювання та 4 померлих. Запевняють – сироватка в Україні є.

«Зареєстровано 60 потерпілих від ботулізму, з них – 4 людини померли», —  повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

У відомстві запевнюють, що на складах присутня високоякісні антитоксини канадського виробництва. Вони були отримані в якості гуманітарної допомоги для України. При цьому, за відповідною заявкою медичного закладу, куди потрапив хворий на ботулізм, сироватка буде відправлена в найкоротший термін.

«Пацієнтам, які захворіли на ботулізм, було введено протиботулінічні сироватки, зараз їхній стан стабільний. Ці сироватки у кількості 12 доз доставлено 25 червня в якості гуманітарної допомоги від Програми розвитку ООН (ПРООН) у відповідь на запит МОЗ України», — переконують у Міністерстві охорони здоров’я.

Супрун: Врачи не должны заставлять пациентов лечиться

Необхідно зазначити, що окрім сироватки, яка була отримана в якості гуманітарної допомоги, у серпні-вересні очікується поставка антитоксину проти ботулізму. Партія для України була закуплена за кошти державного бюджету. Таким чином, вперше за декілька років буде створено необхідний запас лікарських засобів для боротьби з небезпечним захворюванням.

МОЗ планує зняти мораторій на планові перевірки медичних закладів

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook