Новини

Болгарська БЦЖ-вакцина заборонена через смерть немовляти

ампулы с вакциной от гриппа, шприц, прививка от гриппа_медпросвіта

Держлікслужба тимчасово забороняє реалізацію та застосування БЦЖ-вакцини виробництва BB-NCIPD Ltd. (Болгарія)

«Тимчасово забороняю реалізацію та застосування медичного імунобіологічного препарату вакцина БЦЖ, ліофілізована / BCG vaccine freeze-dried порошок і розчинник для приготування суспензії для підшкірних ін’єкцій, 50мкг / доза, вмістом 1,0мг (20 доз) порошку в скляній ампулі №20 в комплекті з розчинником вмістом 1 мл в іншій скляній ампулі, №20 в окремих картонних коробках, серії 297, виробництва BB-NCIPD Ltd., Болгарія, до окремого рішення Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками», — йдеться в розпорядженні в.о голови служби, оприлюдненому в четвер на сайті відомства.

Накази МОЗ за лютий 2018

Заборона зумовлена летальним випадком, що стався 25 лютого, коли після застосування БЦЖ-вакцини виробництва BB-NCIPD Ltd. померло немовля. Після цього інциденту Держлікслужба повідомила про свій намір перевірити всю партію вакцини для запобігання повторних випадків по всіх регіонах України.

Наразі всі суб’єкти господарювання, які займаються реалізацією або зберіганням та застосуванням БЦЖ-вакцини, мають перевірити наявність вказаної серії лікарського засобу.

2 березня: Фелікс Мендель – та перші прориви в лікуванні туберкульозу

«У разі виявлення зазначеного препарату, вжити заходів із його вилучення з обігу шляхом вміщення в карантин, про що повідомити територіальний орган Держлікслужби за місцем знаходження… Невиконання даного розпорядження тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України», — йдеться в розпорядженні.

Комментировать

Нажмите для комментария