Новини

Богомолець: За реформою двох із трьох лікарів доведеться скоротити

В ефірі телеканалу NewsOne Богомолець відповідаючи на питання про зміни фінансування у медицині заявила, що дві третини лікарів скоротять.

«Ті гроші які сьогодні закладено в бюджет охорони здоров’я, при можливих зарплатнях, які називає Уляна Супрун (від 18 до 30 тисяч гривень у місяць враховуючи кількість пацієнтів, яким лікар надає медичні послуги –ред.), враховуючи усі видатки, то в наявності тих лікарів які є, та грошей які закладені на первинну медицину з трьох лікарів, двох скоротять. З трьох лікарів залишиться один.», — заявляє нардеп.

Надутий:«На Миколаївщині скупили всіх інтернів по 3,5 тисячі євро, утримання, хата, навчання мові»

На думку голови Комітету з питань охорони здоров’я, це призведе до того, що пацієнті будуть змушені чекати по півроку, поки вони зможуть потрапити до лікаря первинної ланки. Така ж ситуація буде складатися і з лікарями спеціалістами. Все, як в Естонії, Литві та інших країнах.

К. Надутий: «Кількість медиків в Україні продовжує зменшуватись через низькі зарплати»

Окремо Богомолець нагадала про зміни, які вносить МОЗ у роботи екстреної медичної допомоги.

Так, на її думку вилучення лікарів із бригад швидкої негативно впливатиме на медичну допомогу у сільській місцевості. В містах, куди ще треба доїхати потрібна допомога лікаря одразу, а не «медичне таксі», яке можливо встигне довезти хворого до лікарні.

Боже, храни врачей Скорой помощи!

Під кінець нардеп пояснила, що і вона, і українські громадяни, лікарі, медсестри також виступають за медичну реформу. Але вона повинна враховувати всі аспекти України, має надавати нормальне фінансування та гарантії у вигляді обов’язкового медичного страхування.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook