Новини

Богомолець: За 2 роки Україну покинуло близько 66 тисяч медиків

Голова профільного Комітету ВР Ольга Богомолець офіційно повідомила, що Україну за 2 роки покинуло 66 тисяч медиків. Процес продовжується.

В першу чергу нардеп звинувачує у цьому Уряд, який за останні два роки не зробив нічого, щоб мотивувати медиків продовжувати працювати в Україні. На думку Богомолець, влада могла б хоча б створити гідні умови, та задекларувати збільшення заробітної плати медиків в України. Втім, цього не було зроблено.

«Протягом останніх двох років Україну покинуло близько 66 тисяч медиків. Що стосується «Охматдиту», то у 2017 році звідти звільнилось 150 медсестер і 50 лікарів», — стверджує нардеп Ольга Богомолець.

Наказ МОЗ Про затвердження норм робочого часу для працівників закладів та установ охорони здоров’я

Окремо Богомолець додає, що за таких умов, в найближчій рік медиків в Україні майже не залишиться. А для пацієнтів будуть працювати тільки приватні медичні заклади, де надання медичної допомоги платне і коштує чи малих грошей.

МОЗ опублікувало заробітну плату лікарів-спеціалістів, яку вони отримуватимуть після реформи

«Я не голосувала за розподіл державного бюджету минулого року. Але зараз, як і раніше, вимагаю, щоб були закладені гроші на першому етапі для медичної системи. Ми хочемо, аби лікарям підвищили вдвічі заробітну плату. Вони не можуть отримувати менше, аніж вчителі. Я переконана, що медики заслуговують мати нормальні гроші, адже робота, з якою вони щодня стикаються, є життєво необхідною», – коментує експерт.

1 Комментарий

Нажмите для комментария

  • Де ця Богомолець живе? Нехай іде до д…пи зі своїм підвищенням вдвічі. Підвищувати треба в 10 разів, щоби медики не розбігалися. Супрун саме таке і декларує.

    Ми на Facebook