Новини

Богомолець вважає, що реформа обмежить доступ до якісної медицині

На цей час нардеп від БПП Ольга Богомолець не підтримує медичну реформу у цій редакції, про що вона офіційно заявила в ефірі телеканалу NewsOne.

« Вона не дасть простим людям можливості лікуватися в лікарнях. Вона обмежить доступ людей до медичних закладів. Вона не дасть людям, в яких не має коштів, отримати хоч яку-небудь допомогу», — вважає народний депутат.

На думку Богомолець в першу чергу в цьому буде винна централізація медичного бюджету в одних руках, який в наступному році має складати суму у 100 мільярдів гривень, при цьому, не надає ніяких гарантій для людей.

«Ця реформу дає медичному закладу офіційно відмовляти людині у госпіталізації. Якщо у тебе немає коштів, тебе не покладуть до лікарні», — наполягає Богомолець.

Дійсно, за планами МОЗу є скорочення кількості госпіталізації, проте, важко відповісти що саме мала на увазі Богомолець. За обіцянками МОЗу та згідно запланованим змінам, кожен пацієнт буде орієнтуватися на гарантований пакет медичних послуг, який буде закріплюватись щорічно на засіданнях Кабміну.

Також похід до лікаря-спеціаліста буде безкоштовним для кожного пацієнта, якщо він йде за направленням свого лікаря первинної ланки.

Комментировать

Нажмите для комментария