Новини

Богомолець в порядку, медична реформа також

Вчора на своїй особистій сторінці у Facebook нардеп Ольга Богомолець підтвердила, що за законопроект завізовано, а сама вона скоро повернеться до роботи.

В той же час, голова профільного комітету з питань охорони здоров’я заявляє, що пані Супрун навмисно розповсюджувала інформація, що Богомолець нібито не підписала законопроект 6327 та не допустила його на голосування у другому читанні. Також нардеп не отримувала ніяких запитань від представників МОЗ щодо стану законопроекту на протязі вчорашнього дня.

«Реформі в Україні бути – доступній, якісній, чесній і прозорій, яка захистить людей і дасть їм можливість лікуватися і бути здоровими та отримувати необхідну підтримку від держави!», — написала Богомолець на своїй сторінці.

Тим не менш, підкреслимо, що нардеп Березенко який є головою фракції «Самопоміч» у Верховній Раді вчора заявляв, що законопроект про медичну реформу Богомолець не підписувала поки не було зібрано достатньо голосів для законопроекту про Конституційний суд, який за словами експертів зробив інстанцію ручною для влади.

А вже сьогодні стало відомо, що заступниця Богомолець Корчинська дійсно підписала висновок за нардепа, проте не випускала його в залу Ради поки не були отримані позиції юристів по законопроекту.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook