Новини

Богомолець: «Треба зняти гарантії Конституції: Вибачте, радянської економіки нема, грошей нема, і норму Конституції виконати не можемо»

Голова Комітету з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець прямо наголошує, що настав час відмінити 49 статтю Конституції України про безоплатну медичну допомогу.

На думку нардепа, сьогодны просто неможливо виконувати одну з найголовніших статей Конституції. Напревеликий жаль, просто нема ніяких бюджетних гарантій. «Неможливо заплатити ні зарплату нормальну лікарям, ні знайти медикаменти для людей. І взяти грошей нема звідки, бо радянської системи економіки вже не буде», – зазначила пані Богомолець.

В той же час, будь-які зміни до Конституції України сьогодні можуть мати великі наслідки. Насамперед, як повідомляє Богомолець, внесення змін до Конституції неможливі юридично під час війни. Якщо ж все ж вони будуть зроблені, то де-факто Україна заявить, що ніякої війни на цей час немає, і це призведе до великих проблем у перемовинах з іноземними партнерами.

Не забула голова профільного комітета ВРУ згадати і про урядові реформи у системі охорони здоров’я. Так, вона вважає, що субсидії запропоновані МОЗом у сумах (210 грн на рік, та інші), стануть інструментом у руках влади, яким вони будуть маніпулювати під час виборів. Ніби будуть весь час розказувати, як нова влада залишить українців без «європейського рівня надання медичної допомоги».

 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook