Новини

Богомолець: «Треба зняти гарантії Конституції: Вибачте, радянської економіки нема, грошей нема, і норму Конституції виконати не можемо»

Голова Комітету з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець прямо наголошує, що настав час відмінити 49 статтю Конституції України про безоплатну медичну допомогу.

На думку нардепа, сьогодны просто неможливо виконувати одну з найголовніших статей Конституції. Напревеликий жаль, просто нема ніяких бюджетних гарантій. «Неможливо заплатити ні зарплату нормальну лікарям, ні знайти медикаменти для людей. І взяти грошей нема звідки, бо радянської системи економіки вже не буде», – зазначила пані Богомолець.

В той же час, будь-які зміни до Конституції України сьогодні можуть мати великі наслідки. Насамперед, як повідомляє Богомолець, внесення змін до Конституції неможливі юридично під час війни. Якщо ж все ж вони будуть зроблені, то де-факто Україна заявить, що ніякої війни на цей час немає, і це призведе до великих проблем у перемовинах з іноземними партнерами.

Не забула голова профільного комітета ВРУ згадати і про урядові реформи у системі охорони здоров’я. Так, вона вважає, що субсидії запропоновані МОЗом у сумах (210 грн на рік, та інші), стануть інструментом у руках влади, яким вони будуть маніпулювати під час виборів. Ніби будуть весь час розказувати, як нова влада залишить українців без «європейського рівня надання медичної допомоги».

 

Комментировать

Нажмите для комментария