Є думка Новини

Богомолець про мітинг медиків у Києві: Допекло і допекли. Що просять медики? І хто їх почує ?

Голова комітету ВР з питань охорони здоров’я розповіла чому медики вийшли на протест у Києві. На її думку влада просто ігнорує проблеми медицини.

«Сьогодні тисячі медиків з різних регіонів України та Києва вийшли на попереджувальний страйк. Колонна лікарів у білих халатах пройшла повільною ходою від Майдану Незалежності до Кабміну, а потім до парламенту, а потім до Адміністрації Президента.

Там були медики різного віку, з різних медичних служб, молоді і не дуже, чоловіки і жіночки. Всі вони хотіли справедливості. І я була разом з ними, бо підтримую та поділяю їхню позицію та їхні вимоги.

Допекло і допекли. Що просять медики? І хто їх почує ?

Просять забезпечити лікарні життєвоважливими медикаментами і звичайними лікарняними листами — без них медики не можуть виконати свій обов’язок перед хворою людиною! Лікар без ліків — як солдат без зброї! Просять надати вакцини до дитячих поліклінік, адже без них неможливо гарантувати нашим дітям безпеку! Просять не знищувати швидку допомогу і не перетворювати її на «медичне таксі» з парамедиком замість лікаря!

Просять виплатити їм їх мізерні зарплати, які місяцями не можуть отримати! Медики — також люди, які мають дітей та батьків, які іноді хворіють і хочуть жити гідно! Просять підняти рівень зарплати, щоб не очікувати на подяку чи подачку від пацієнтів, і щоб на цю зарплату хотілося не повіситися, а посміхатися і лікувати людей!

Боже, храни врачей Скорой помощи!

Медики просять почути, що вони за реформу медицини, але не у вигляді знищення цієї медицини! Медики просять почути, що не можна знищувати медицину на селі і позбавляти селян єдиного шансу на порятунок! Медики просять їх почути вже понад рік, але влада їх ігнорує, принижує гідність, і позбавляє навіть права на мирний протест.

Наказ МОЗ: Умови надання надбавок за безперевну роботу, звання, та використання іноземної мови

Всіх, хто захищає свої права перед державою — називають ворогами реформ і корупціонерами!

Уряд повторює помилку Януковича, якій був впевнений в своїй правоті і не хотів почути людей і їх вимоги! Медики рятували людей на Майдані. Тепер медики просять людей про підтримку і допомогу!», — пише на своїй сторінці Богомолец.

Втім, не всі згодні з позицією нардепа.

Наприклад обласний депутат Ольга Кобевко на своїй сторінці у Facebook виразила думку, що саме реформа зможе ліквідувати такі проблеми в галузі і лікарям більше не доведеться виходити на протести.

Зазначимо, що Кобевко також працює лікарем у обласній клініці, в обласному департаменті охорони здоров’я Чернівців і знає про проблеми в середині галузі.

О. Кобевко: Зміни в медицині потрібні, напевно, більше самим медикам

 

Комментировать

Нажмите для комментария