Новини

Богомолець: МОЗ займається скороченням «швидкої», закриттям лікарень та знищенням системи

Голова парламентського комітету з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець висловила свою оцінку діяльності МОЗ за останні декілька місяців та вимагає призначення міністра.

На думку народного депутата від БПП Ольги Богомолець, ігнорування призначення на посаду одного з ключових міністрів показує, що у сьогоднішньої влади відсутня необхідна воля та відповідальність за те, що наразі відбувається у галузі.

«Міністерство охорони здоров’я не виконує свою основну функцію – охорона здоров’я населення, а займається скороченням «швидкої допомоги», закриттям лікарень та зниженням системи медицини. Тому я вимагала і вимагаю, щоб до влади приходили виключно професіонали. Але нинішній МОЗ цілком влаштовує керівництво держави», — вважає Ольга Вадимівна.

Відзначимо, що до таких думок Супрун привели останні дії Міністерства охорони здоров’я по відношенню до забезпечення необхідними вакцинами регіони України. Мова йде в першу чергу про Закарпатську область, яка так і не дочекалась від МОЗ вчасної доставки вакцин проти кору і була вимушена звертатись до сусідньої Угорщини, яка передала 8 000 доз вакцин проти кору всього за два дні.

Супрун: З 1 липня запрацює нова система фінансування, а лікарі отримуватимуть зарплатню за кожного пацієнта

«Головна ціль нав’язаної Урядом медичної реформи – це створення платної медицини, скорочення лікарень і стимуляція лікарів виїжджати за кордон», — заявляє голова Комітету Верховної ради з питань охорони здоров’я.

Богомолець обвинувачує МОЗ у брехні: Коштів у бюджеті на підвищення зарплат медиків нема

Комментировать

Нажмите для комментария