Новини

О. Богомолець: Коли МОЗ говорить, що тих грошей, які сьогодні є, нам вистачить, то це не правда.

Голова профільного комітету ВР Ольга Богомолець наголошує, що у МОЗ роблять критичні помилки! Стандарти досі не прийняти, протоколів і референтних цін немає, а медицина як У Америці не потрібна.

В першу чергу Ольга Богомолець наголошує, що якщо українці сплачують європейську ціну за газ, то вони повинні лікуватись за європейськими стандартами, а не за американськими.

«Чому європейські стандарти досі не визнані МОЗом? Якщо у людини інфаркт міокарда, то в цих стандартах буде прописано похвилинно, що має бути зроблено, який препарат, в якій концентрації і при якій формі захворювання. Мало того, ще й маршрутизація пацієнта: куди цей пацієнт має бути привезений і що йому має бути зроблено. Ось це є європейські стандарти»,Богомолець

На обіцяні європейські протоколи, та референтні ціни Богомолець говорить, що наразі Держава не зможе реалізувати перед громадянами покладені МОЗ на неї обов’язки.

«Це те, про що мовчить сьогодні МОЗ. Грошей на те, щоб забезпечити людей лікуванням, не вистачає. І коли МОЗ говорить, що тих грошей, які сьогодні є, нам вистачить, то це не правда. Тому що тих грошей, які є, вже давно не вистачає. Саме тому люди доплачують з власної кишені»,заявляє нардеп.

Стосовно реформ Богомолець придержується думки, що американська медична система не може бути реалізована в Україні.

«Чи можемо ми рівняти Америку і Україну? Ні, не можемо. Вона не є добра. Я не хочу будувати в Україні американську систему охорони здоров’я»,заявляє О. Богомолець.

По словам голови комітета по охороні здоров’я у ВР, досі не представлені всі деталі реформ, які планує провести МОЗ в Україні.

Комментировать

Нажмите для комментария