Новини

«Блок Петра Порошенко» підтримає законопроекти про мед реформу

амбулатория в селе, туберкулез_медпросвита

Зокрема, нардеп Ірина Луценко повідомила, що окрім законопроектів Супрун, БПП хоче прийняти реформу в сільській медицині від президента в цілому.

Трохи раніше стало відомо, що Комітет з питань охорони здоров’я Верховної Ради рекомендував прийняти законопроект про покращення доступності і якості медицини в сільській місцевості в цілому. Але народні депутати від БПП будуть наполягати на тому, що законопроект необхідно прийняти в цілому.

Реформа сільської медицини від президента: Новий законопроект запустить телемедицину на селі

Луценко підкреслює, що зараз 40% населення України проживає саме в сільській місцевості і не мають можливості отримати гідну медичну допомогу через брак спеціалістів та низький рівень забезпечення створених сільських амбулаторій.

Дайте нам врача! Села готовы платить по 10000 грн.

Згідно законопроекту від президента Петра Порошенко, сільська медицина отримає фінансування на рівні 5 мільярдів гривень. За ці кошти планують створити та оновити близько 4 000 сільських амбулаторій. В них також будуть побудовані житлові приміщення де житимуть лікарі, які приїхали з інших регіонів.

«Приїжджав до нас Володимир Борисович Гройсман, були представники міністерства була дуже конструктивна розмова. Фракція голосуванням буде підтримувати медичну реформу»,- сказала Ірина Луценко.

Окремо треба відзначити, що завдяки створенню цих амбулаторій, місцеві громади зможуть виділяти більші кошті на додаткове фінансування своїх лікарів. Наприклад, надаючи додатково 10 000 грн. зарплатні, окрім тих коштів, які він отримуватиме за кожного пацієнта, на думку МОЗ, село точно зможе забезпечити себе кваліфікованими кадрами.

Медицину в селі будуватимемо за кошти вкрадені Януковичем

Комментировать

Нажмите для комментария