Навчання Новини

Biohacking Conference Kyiv 2021

Biohacking Conference Kyiv 2021

Найкращі вчені, дієтологи та anti-age-фахівці на Biohacking Conference Kyiv 2021: сімка популярних спікерів, знижка на квитки та промокод від iHerb

Як залишатися здоровим, молодим, продуктивним та прожити до 100 і більше років? Усі секрети вдосконалення організму та досягнення активного довголіття розкриють на Biohacking Conference Kyiv 2021!

Захід відбудеться вже 16 листопада в київському конференц-холі «Оазис». Організатор події – компанія Smile-Expo.

На конференції виступлять провідні українські вчені, дієтологи, генетики, лікарі-практики, психологи, тренери з фейсфітнесу й інші фахівці. Вони пояснять, як підвищити імунітет і запобігти хворобам, поділяться ефективними методами уповільнення старіння та продовження життя. Експерти розкажуть про здоров’я та красу з погляду anti-age-медицини, а також порекомендують, як налагодити правильний раціон з огляду на індивідуальні потреби організму.

Зустрічайте видатних спікерів заходу!

Представляємо спікерів конференції, які розкриють найактуальніші теми щодо зміцнення фізичного та ментального здоров’я. Додатково вони проведуть майстер-класи, які дають змогу гостям закріпити отримані теоретичні знання на практиці.

Знайомтесь:

 • Світлана Фус – дієтологиня, фундаторка Центру нормалізації ваги Світлани Фус, експертка популярних телепроєктів на телеканалі СТБ.

Тема доповіді: «Життя зараз: правильне харчування для покращення здоров’я».

 • Катерина Толстікова – лікарка загальної практики, дієтологиня відомих українських спортсменів, засновниця «Школи здоров’я лікарки Толстікової».

Виступить із доповіддю на тему «Оптимальне харчування як складник anti-age-медицини».

 • Борис Донський – імунолог, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник лабораторії імунології ІПАГ імені О. Лук’янової НАМН України.

Тема виступу: «Як зберегти імунітет та запобігти хворобам?».

 • Олена Россошинська – тренерка з гімнастики для обличчя, засновниця Міжнародної академії фейсфітнесу.

Представить доповідь: «Фейсфітнес як передовий напрям природної б’юті-індустрії для продовження та збереження молодості». Покаже ефективні вправи для підтримки тонусу шкіри обличчя та усунення вікових змін.

 • Богдан Ткач – перший український нейропсихолог, науковець, доктор психологічних наук.
 • Ольга Богатая – членкиня Асоціації нейропсихологів України, засновниця міжнародного консалтингового агентства Ольги Богатої.

Спікери виступлять із парною доповіддю на тему «Нейроінтерфейс. Як керувати силою думки?». На одному із гостей конференції вони продемонструють роботу нейроінтерфейсу.

Спонсор реєстрації Biohacking Conference Kyiv 2021 – компанія зі світовим ім’ям iHerb

Спонсором реєстрації на заході стане всесвітньо відомий постачальник і виробник натуральної продукції iHerb. Компанія заснована в 1996 році та пропонує клієнтам у всьому світі товари для здоров’я та гарного самопочуття за доступною ціною.

Сьогодні iHerb – це:

 • 25 років досвіду;
 • клієнти зі 185 країн;
 • понад 30 000 товарів на сайті;
 • цілодобова служба підтримки.

В асортименті маркетплейсу представлені харчові добавки, засоби для догляду за шкірою та тілом, продукція для спортсменів, натуральні аптечні препарати та багато іншого. Усі бренди компанії відповідають найвищим стандартам якості.

Спеціально для відвідувачів івенту iHerb дарує знижку 10% на замовлення в інтернет-магазині за промокодом BIOUA.

Приємний бонус! Знижка на квитки Biohacking Conference Kyiv 2021

Лише до 15 листопада діє знижка 40% на квитки Biohacking Conference Kyiv 2021.

Купуйте квиток із вигодою та не пропустіть чудову можливість дізнатися, як максимально прокачати свій організм і стати кращою версією себе!

Програма та реєстрація – на kyiv.biohacking.events.

Комментировать

Нажмите для комментария

  Ми на Facebook