Новини

Безкоштовно до спеціалістів можна потрапити тільки за направленням сімейного лікаря

Семейный врач_Медпросвита

Щоб полегшити набір пацієнтів, МОЗ передбачив платні походи до лікарів-спеціалістів, якщо у пацієнта нема направлення сімейного лікаря.

Кожний похід до лікаря-спеціаліста, навіть, якщо мова йде про УЗД, або кардіолога, буде оплачуватись за чіткими тарифами у лікарняну касу. Які саме будуть тарифи, наскільки вони будуть великі, та як саме буде тарифікуватись той чи інший лікар буде встановлюватись Національною службою здоров’я України, яка буде створена незабаром.

Верховна Рада прийняла реформу Супрун 6327 у другому читанні! Реформа стартує!

Окремо треба додати, що ці кошти, які будуть зібрані за відвідування лікарів-спеціалістів в обхід сімейного лікаря є частиною тієї мінімальної заробітної плати, яка буде встановлена для спеціалістів наступного року.

Ціна медичних послуг може перевищувати 100 тисяч гривень. Скани розрахунків цін приватних клінік

Так, згідно з новим фінансуванням галузі, яке мінімально становитиме 5 відсотків від ВВП, мінімальна зарплатня лікаря-спеціаліста становитиме 250 відсотків від середньої по Україні станом на липень минулого року.

Офіційно: Мінімальна зарплата лікаря-спеціаліста починатиметься від 18 000 грн

В середньому ж передбачається, що спеціалісти отримуватимуть в середньому 18-20 тисяч гривень. Чиста зарплата без урахування податків сімейних лікарів буде приблизно 15-18 тисяч гривень у випадку, якщо вони набрали максимальну кількість пацієнтів, що дорівнює 2000 на цей час.

Комментировать

Нажмите для комментария