Новини

Безкоштовна медицина – депутатська помилка!

Український депутат вважає, що безкоштовної медицини існувати не може в принципі. Сергій Лещенко є прихильником якнайшвидшого запровадження страхової медицини.

Народний депутат, Сергій Лещенко, назвав так звану безкоштовну медицину в Україні депутатською, неприпустимою помилкою.

В інтерв’ю Сергій не сторонився висновків: «Медицини як такої, по факту, зараз не існує. Це помилка 1996 року, коли, приймаючи Конституцію без референдуму, через парламент, щоб уникнути узурпації влади Леонідом Кучмою, пішли на угоду з комуністами», — заявив депутат. З його слів виходить, що саме поява пункту про безкоштовну медицину в Конституції, породила людей, «які до цих пір вірять в безкоштовну медицину», і тепер, таку хибну думку «треба виправити». Депутат говорить, що реформаторам від медицини варто окреслити перелік конкретних медичних послуг, котрі можуть бути безкоштовними, тоді як основна частина послуг має бути платною.

Відмітимо, що «соціальний» віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, виголошує свою думку з приводу поступового переходу на застосування в країні принципів страхової медицини, починаючи з 2017-го року, і що кінцева модель повноцінного ринку медичних послуг може сформуватися не раніше, ніж в 2020-му році.

З цього ж інтерв’ю стало відомо, що Сергій Лещенко запропонував легалізувати проституцію.

Реформи багатообіцяючі.

З піснею у пекло!

Комментировать

Нажмите для комментария