Новини

Без профоглядів: Супрун збирається відмінити профогляди для держслужбовців

Керівництво МОЗ вже підготувало відповідний проект наказу. Мотивують відміну тим, що її проходять для «галочки», а часом просто сплачують за внесення всіх даних.

Окремо очільниця МОЗу підкреслює, що профмедогляди створювали «бюрократичний бар’єр» та змушували гаяти багато робочого часу на ті речі, за якими можуть слідкувати сімейні лікарі. Таким чином відміна оглядів збереже державні кошти та оптимізує роботу державних органів та різноманітних служб.

Також Супрун впевнена, що прив’язка до сімейних лікарів зруйнує кастову систему в Україні. Переконує, що держслужбовці після вибору персонального сімейного лікаря більше не будуть звертатись до «відомчих лікарень», адже зможуть отримати медичну допомогу там, де їм буде комфортно це робити.

Нардепи вимагають звільнення Лінчевсього: Збирають підписи

Чи дійсно Уляна Супрун вважає, що можновладці будуть звертатись до сімейного лікаря у найближчій до них амбулаторії замість Феофанії, відповісти важко. Але змусити держслужбовців працювати, замість того, щоб декілька днів прогулювати роботу через медкомісію – ідея може бути непогано. Покаже час.

Кожный зуд при сахарном диабете

1 Комментарий

Нажмите для комментария

  • Госслужащим отменят. А бюджетникам?? Или они должны своими минимальными зарплатами обогащать карманы медиков?? Медкомиссию проходят, сдав оптом посреднику стопку медкнижек. А теперь ещё и вкладыш придумали! Многочисленная армия педагогов в отпуске летом в отходнике и не бегает по врачам. А с 1 сентября им не до того. И мы тоже хотим общаться со своими семейными врачами, а не выбрасывать от 300 гривень на заполнение медкнижки, не видя поликлиники!! А ещё флюорография, сертификат из психушки. Боятся, что учителя заразят учеников?? Так такой медосмотр за деньги никчёмен!! И скорее дети нас постоянно заражают. Не делайте кормушку врачам за счёт карманов, например армии учителей и педагооов. Пожалуйста.