Новини

Берінгер Інгельхайм звітує про значне зростання у 2023 році та активізує реалізацію проєктів на фінальних стадіях

Берінгер Інгельхайм звітує про значне зростання у 2023 році та активізує реалізацію проєктів на фінальних стадіях

Пресреліз

Берінгер Інгельхайм звітує про значне зростання у 2023 році та активізує реалізацію проєктів на фінальних стадіях

  • Обсяг продажів у секторі Здоров’я людей збільшився на 10,3%* і склав 20,8 млрд євро, основними драйверами зростання стали Джардінс® та Офев®
  • Продажі у секторі Здоров’я тварин (Animal Health) зросли на 6,9 %* і досягли 4,7 млрд євро завдяки впровадженню нових продуктів
  • Витрати на наукові дослідження та розробки (R&D) зросли на 14,2% і склали 5,8 млрд євро

Сьогодні компанія «Берінгер Інгельхайм» (Boehringer Ingelheim) повідомила про істотне розширення свого портфеля у 2023 році, оскільки ключові дослідження у важливих напрямах розвиваються відповідно до плану. Інвестиції в наукові дослідження та розробки (R&D) зросли на 14,2% і склали 5,8 млрд євро. Частка інвестицій в R&D склала значні 22,5% від чистого доходу. Чистий обсяг продажів групи збільшився на 9,7%* і склав 25,6 млрд євро у 2023 році завдяки зростанню на 10,3%* у секторі Здоров’я людей та на 6,9%* у секторі Здоров’я тварин. Обидва бізнес-напрямки випереджають свої ринки.

У 2023 році регуляторні органи надали п’ять додаткових прискорених реєстрацій FDA та одну реєстрацію проривної терапії FDA у США, а також одне схвалення схеми EMA PRIME в Європі. Компанія активно працює над терапевтичними дослідженнями у галузі серцево-судинних, ниркових та метаболічних захворювань, онкології, респіраторних захворювань, імунології, психічного здоров’я та здоров’я сітківки ока, є новатором у розробці проривних методів лікування у сферах з високим рівнем незадоволеності потреб пацієнтів.

«Мені приємно бачити, наскільки збалансованим і стабільним є наш портфель сьогодні», – зазначив голова правління Губертус фон Баумбах. «Ми націлені прискорити розробку нашого ряду нових методів лікування та зробити їх доступними для пацієнтів найефективнішим та найшвидшим способом. При цьому наша місія – не тільки допомагати пацієнтам, а й сприяти тому, щоб системи охорони здоров’я ставали більш справедливими та якісними».

Портфель Здоров’я людей продемонстрував впевнене зростання

Препарат Джардінс®, який використовується для лікування діабету 2 типу та серцевої недостатності, продовжив свою потужну динаміку у 2023 році: продажі зросли на 31,0%* і склали 7,4 млрд євро. Продажі Офев®, лікарського засобу для лікування пацієнтів з ідіопатичним легеневим фіброзом та деякими фіброзуючими інтерстиціальними захворюваннями легень, зросли на 12,8%* і склали 3,5 млрд євро.

Джардінс® також отримав регуляторне схвалення в Україні, Європі та США за третім показанням – лікування хронічної хвороби нирок.

За оцінками, близько 850 мільйонів людей у світі страждають на цю хронічну хворобу. Тепер Джардінс® потенційно може допомогти в лікуванні серцево-судинних, ниркових і метаболічних захворювань у понад 1 мільярда людей.

Підтримка високого рівня інвестицій у дослідження та розробки у секторі Здоров’я людей

Дослідження сполук у портфелі на пізніх стадіях у сферах онкології, серцево-судинних, ниркових та метаболічних захворювань, психічного здоров’я значно прискорилися. Бригімадлін зробив значний прогрес у ключовому дослідженні з лікування дедиференційованої ліпосаркоми, рідкісного різновиду раку з обмеженими можливостями лікування. Клінічний розвиток зонгертинібу було прискорено на основі позитивних ранніх клінічних даних. Сурводутид показав революційні результати у фазі II дослідження при захворюванні печінки, а саме стеатогепатиту, пов’язаного з метаболічною дисфукцією, і також перейшов у фазу III дослідження при ожирінні.

Інвестиції у дослідження та розробки у секторі Здоров’я людей зросли до 5,2 млрд євро у 2023 році, що становить 25,1% від чистих продажів у секторі Здоров’я людей (20,8 млрд євро). Крім того, компанія «Берінгер Інгельхайм» також збільшила свої інвестиції в цифрові технології та ІТ для дослідження та розробки, щоб скористатися новими можливостями, включно з використанням штучного інтелекту.

«Наші інвестиції у 2023 році ставлять нас у число найбільших інвесторів у науково-дослідницьку діяльність у галузі», – зазначив Міхаель Шмельмер, член правління, відповідальний за фінанси та групові функції, – «Ми прагнемо підтримувати високий рівень інвестицій, щоб забезпечити якомога швидший доступ пацієнтів до інновацій у всіх наших напрямках розробки. Понад 53 500 наших співробітників знають, що кожен наш робочий день може реально змінити життя пацієнтів».

Сектор Здоров’я тварин: значне зростання завдяки запуску нових продуктів

Завдяки зростанню чистого доходу на 6,9%* (до 4,7 млрд євро) у 2023 році підрозділ Здоров’я тварин зміцнив свою ринкову частку в сегментах домашніх тварин, коней та великої рогатої худоби. Зростання було зумовлене збільшенням попиту на широкий асортимент продукції, включаючи засоби від паразитів, терапевтичні препарати та вакцини для домашніх тварин. Продажі жувальних таблеток для захисту собак від бліх та кліщів NEXGARD® і водночас найбільшого продукту компанії в портфелі сектору Здоров’я тварин, зросли на 17,2%* — до 1,2 млрд євро.

У 2023 році «Берінгер Інгельхайм» випустила чотири нові основні продукти: SENVELGO® для котів із діабетом, NexGard® PLUS для захисту собак від бліх, кліщів, аскарид та стьожкових гельмінтів, серцевих нематод, NexGard® COMBO, який призначений для боротьби та профілактики зараження блохами, кліщами та гельмінтіами у кішок, а також FRONTPRO®, жувальні таблетки, що відпускаються без рецепта, для боротьби з блохами та кліщами у собак. Усі нові продукти сприяли зростанню продажів.

Постійно високі капіталовкладення

З метою підтримки зростання компанії, минулого року було оголошено про 5-ти річний план капіталовкладень на суму 7 мільярдів євро. У 2023 році, в рамках цієї програми капіталовкладення досягли 1,2 млрд євро. Серед значних інвестицій у Німеччині – завод хімічних інновацій та електростанція на біомасі в м. Інгельхайм, а також Центр розробки біологічних препаратів у м. Біберах. За останні п’ять років капіталовкладення компанії досягли 6,0 млрд євро, з яких 2,9 млрд євро – лише в Німеччині.

Стійкий розвиток

Компанія «Берінгер Інгельхайм» також продовжує розвивати свою програму стійкого розвитку та фокусуватись на рівності доступу до медичної допомоги в тих сферах, де це матиме найбільше значення для суспільства та навколишнього середовища.

Важливими ініціативами є підтримка державно-приватного партнерства «Перемогти неінфекційні захворювання» (Defeat-NCD Partnership), метою якого є охоплення неінфекційних захворювань у менш розвинених регіонах, а також ініціатива «Янголи» (Angels), яка стала найбільшою спільнотою людей, які перенесли інсульт у світі, і допомогла 16 мільйонам пацієнтів з інсультом у 155 країнах світу отримати оптимізовану допомогу. Ініціатива «STOP Сказ» минулого року забезпечила 43,2 мільйона доз вакцини в ендемічних країнах, 8 000 з яких були доставлені за допомогою дронів до сільських громад Кенії.

У 2023 році компанія «Берінгер Інгельхайм» отримала Нагороду Німеччини за стійкий розвиток (German Sustainability Award) за свої глобальні зусилля у впровадженні стійких перетворень у фармацевтичній галузі, а її стратегія декарбонізації була підтверджена ініціативою «Науково обґрунтована ціль» (Science Based Target), що відповідає Паризькій кліматичній угоді 2015 року.

Перспективи

У найближчі 12-18 місяців компанія планує розпочати десять нових випробувань, а до 2030 року планує запустити 25 нових препаратів у секторі Здоров’я людей. У секторі Здоров’я тварин, очікується 20 додаткових запусків на різних ринках до 2026 року, включно з оновленням продуктів, розширенням показань і новими продуктами. У 2024 році Берінгер Інгельхайм очікує незначне зростання доходів у порівнянні з попереднім роком, скориговане на валютні та надзвичайні ефекти.
____________
* показники зростання продажів скориговані з урахуванням валютного ефекту

Компанія «Берінгер Інгельхайм» (Boehringer Ingelheim)

Компанія «Берінгер Інгельхайм» – біофармацевтична компанія, що працює у сфері охорони здоров’я людей та тварин. Будучи одним з найбільших інвесторів у галузі досліджень і розробок, компанія зосереджується на розробці інноваційних методів лікування у сферах з високими незадоволеними медичними потребами. Незалежна з моменту свого заснування в 1885 році, компанія Boehringer працює в довгостроковій перспективі, впроваджуючи принципи сталого розвитку по всьому ланцюжку нарахування вартості. Понад 53 500 співробітників компанії працюють на більш ніж 130 ринках, щоб побудувати більш здорове, стійке та справедливе майбутнє. Дізнайтеся більше на www.boehringer-ingelheim.com.

Примітка для цільової аудиторії

Цей пресреліз опубліковано з нашої корпоративної штаб-квартири в Інгельхаймі, Німеччина, і призначений для надання інформації про наш глобальний бізнес. Зверніть увагу, що інформація щодо статусу схвалення продукту та інструкцій по застосуванню схвалених продуктів може відрізнятися залежно від країни, а в країнах, де ми здійснюємо свою діяльність, може бути видано пресреліз на цю тему.

Комментировать

Нажмите для комментария