Новини

Атакований медзаклад у Першотравенську, де побили лікаря просить у влади захист

Побитий членами бандитського угрупування черговий лікар Першотравенської лікарні досить перебуває у реанімації. Свідки розповіли про подробиці нападу.

«Такого інциденту в нас ще не було. Саме страшне, що ми не знаємо, як захиститись, як далі працювати. Співробітники бояться працювати в прийомному відділені, тому що це – як передова. Вже готова калькуляція на цілодобову охорону. В нас також є вимога по спеціалістам цієї охорони, це повинні бути колишні правоохоронці або військові, які можуть швидко відреагувати на ситуацію. Також вимагаємо встановити більш якісні відеокамери, які будуть фіксувати все навіть у темряві. Крім цього, ми ставимо питання про особисту охорону персоналу: чи можемо ми мати травматичну зброю, або газові балончики», — повідомляє керівництво лікарні.

У побитого чергового лікаря-реаніматолога діагностували черепно-мозкову травму, переломи декількох ребер, розрив барабанної перетинки,та гематоми. Лікар все ще в реанімації, але стан здоров’я стабільний.

Нові напади на медпрацівників: На чергового лікаря напали, погрожували зброєю та нанесли побої

Окремо свідки розповіли подробиці нападу на лікаря та медичний заклад.

«Вони всі були п’яні, як і їх товариш, якого вони привезли до лікарні. В прийомному відділені почали займатись пацієнтом, робити кардіограму та інше. Тоді група чоловіків, приблизно шість осіб, зламали двері в ординаторську, де знаходився лікар, почали там погром, витягли його за волосся з кабінету, протягли через весь коридор, били, намагались поставити його на коліна перед ними. Співробітники злякались та викликали поліцію. Все це зафіксовано камерами відео нагляду, записи передані слідчим. Ще до приїзду поліції ці люди зникли», — розповідаються свідки.

Нагадаємо, що у Дніпропетровській області вже більше року спостерігаються напади на медичних працівників. Переважно від них страждають працівники швидкої. В парламенті ряд нардепів підіймали питання стосовно більш жорстких мір покарання за напад на лікарів, але нардепи навіть не поставили законопроект в порядок денний. Щодо озброєння медпрацівників для захисту – також не зроблено жодного кроку.

Незащищенность врачей – наши реалии!

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook