День в історії

Арнон Наглер – однин з найкращих лікарів онкогематологів.

25 лютого 1958 року народився Арнон Наглер – на сьогоднішній день є одним з найкращих лікарів онкогематологів. Спеціаліст в трансплантації кісткового мозку, доктор медичних наук (MD), директор відділення трансплантації кісткового мозку та стовбурових клітин в клініці Шиба Тель Ха Шомер.

Медичну освіту здобував в Єврейському університеті (Єрусалим 1977 рік), а потім вчився в медичному університеті Хадасса.

Хронологічна таблиця наукового розвитку Арнона Наглера

З 1980 по 1985 рокиСтажувався в МЦ Рамбам (Хайфа) в області внутрішньої медицини та гематології.
З 1984 рокуБере активну участь у науково-дослідній роботі в області гістології та клітинної біології в університеті Тель-Авіва. У лікарні Рамбам бере участь у дослідницькій роботі що стосується гематопоезу (процесів утворення клітин крові).
У 1985 роціАрнон Наглер підтверджує кваліфікацію в терапії і клітинної біології в університеті Тель-Авіва.
З 1986 по 1990 рокиЄ науковим співробітником гематологічного відділення Стенфордського Медичного центру.
З 1991 рокуЄ запрошеним вченим в Науково-дослідному інституті молекулярної і клітинної біології в Пало-Альто (Каліфорнія, США) — Dnax Research Institute of Molecular & Cellular Biology Salaries.
З 1990 по 2000 рікПрацював в департаменті трансплантації кісткового мозку та стовбурових клітин в МЦ Хадасса в якості старшого лікаря відділення.
З 1995 по 1998 рокиОчолював Національний Ізраїльський Банк пуповинної крові в МЦ Хадасса. У 2000 році доктор Арнон Наглер заступає на посаду голови відділення трансплантації кісткового мозку та стовбурових клітин в МЦ Шиба Тель Ха Шомер, і там же очолює банк пуповинної крові.

Наукова діяльність

Вчений став відомим завдяки своїм науковим публікаціям в області гематології та трансплантації кісткового мозку.

Він отримав 40 грантів на ведення дослідницької діяльності, від науково-дослідних співтовариств, відомих фармацевтичних компаній та уряду Ізраїлю. Арнон є бажаним гостем в усіх престижних університетах, так як його лекції вважають пізнавальними та перспективними. Медичні дослідження Арнона в напрямку кістковомозкових трансплантацій, лікування стовбуровими клітинами, імунної терапії одержали всесвітнє визнання.

У 1994 році вчений став власником престижної премії «Нафталі» за видатні досягнення в науково-дослідницькій роботі.

На сьогоднішній день це один з провідних фахівців в світі з питань, що стосуються трансплантації кісткового мозку, успішно лікує лейкоз, лімфому, миелому та ін.

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції