Новини

Аптеки отримали 45,3 мільйони гривень в рамках програми «Доступні ліки» від НСЗУ

програма доступні ліки_медпросвіта

Найбільший дохід від  Національної служби здоров’я України (НСЗУ) у квітні 2019 року отримали аптечні мережі Дніпропетровської (5,16 млн грн), Львівської (4,42 млн грн) області та міста Київ (4,3 млн грн).

При цьому Національна служба здоров’я України, як головний розпорядник державних бюджетних коштів, прийняла рішення про відкриття інформації про виплати НСЗУ аптекам, які беруть участь в урядовій програмі «Доступні ліки».

  • скільки грошей пішли за е-рецептом і пацієнтом і до якого саме аптечного закладу;
  • скільки всього сплачено коштів аптечним закладам України у відповідний період;
  • скільки виплат отримали аптечні заклади України відповідно до типу власності, місця реєстрації юридичної особи.

Інформація дешборду оновлюється кілька разів на місяць.

Станом на 24 травня 992 аптечних закладів-юридичних осіб уклали договір з НСЗУ на участь в урядовій програмі реімбурсації «Доступні ліки». Знайти аптеки-учасниці у програмі можна за посиланням.

Нагадаємо, що з 1 квітня пацієнти, які користуються урядовою програмою «Доступні ліки», почали отримувати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету другого типу та бронхіальної астми за електронним рецептом.

Офіційно: МОЗ України заявив про старт реформи екстреної медичної допомоги в Україні та надало перелік змін

Отримати електронний рецепт можна лише у сімейного лікаря, терапевта або педіатра, з яким у пацієнта підписана декларація. У разі, якщо ви ще не обрали свого лікаря, декларацію можна підписати під час найближчого візиту до лікаря і одразу ж отримати електронний рецепт за програмою «Доступні ліки».

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції