Новини

Антивакцинація в Європі: У Німеччині запровадили штраф за відмову вакцинуватись від кору

З початку навчального року кількість нових випадків на кір почали потрохи зростати. Експерти пов’язують це з небажанням великої кількості батьків вакцинувати свою дитину. В Німеччині за це оштрафують на 2,5 тисячі євро.

Парламент Німеччини прийняв відповідний законопроект, який забов’язує вакцинувати дітей від кору. У противному випадку батьки будуть вимушені сплатити штраф у розмірі 2,5 тис. євро. Більше того, дитина не зможе відвідувати навчальний заклад поки не буде надано довідку про щеплення.

Цікаво, що новий закон стосується не лише дітей та їх батьків. Більш жорсткий контроль за вакцинацією від кору запровадили і для персоналу дитячих садків, лікарень, притулків для безхатьків і таборів для відпочинку. За відсутністю довідки працівник не може бути допущеним до виконання обов’язків.

Скалецька: Законопроект про медичне страхування в Україні покажуть вже у 2020 році

Зазначимо, що перед цим Всесвітня організація охорони здоров’я офіційно підтвердила, що кір повернулася в чотири європейські країни, які раніше вважалися вільними від цієї хвороби.

«Відновлення передачі кору викликає занепокоєння. Якщо не буде досягнуто і підтриманий високе охоплення імунізації в громадах, будуть страждати діти і дорослі, а деякі будуть трагічно гинути», — сказала голова комісії доктор Гюнтер Пфафф.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції