Новини

Американська торгівельна палата вручила нагороду Уляні Супрун за медреформу в Україні

Супрун отримала нагороду, медпросвіта

До Дня подяки Супрун передали відзнаку нагороду «Вибір бізнес-спільноти 2017»   за успішне проведення реформи в Україні.

«Хочу передати цю нагороду кожному українцю, котрий боровся за зміни. Разом ми дали шанс медичній реформі початися. Працюємо далі!», — прокоментувала Супрун ситуацію з нагородою.

До 2019 року лікарі вторинної і третинної ланки працюватимуть без змін

Офіційне вручення нагороди «Вибір бізнес-спільноти 2017» в.о. міністра охорони здоров’я Уляні Супрун сталось під час урочистої вечері з нагоди Дня подяки в американській торгівельній палаті в Україні. Також нагороду отримали й інші люди, які зробили внесок в розвиток Україні.

«Ми з гордістю вручили нагороду Виконуючій обов’язки Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун та всій команді МОЗ за розвиток системи охорони здоров’я України», — йдеться у повідомленні Торговельної палати.

Кабмін направив в регіони більше мільярду гривень на погашення боргів по зарплатам медиків

Нагадаємо, що 19 жовтня 2017 року Верховна Рада прийняла в другому читанні законопроект №6327, який змінює принципи фінансування медичної галузі та запускає медреформу в Україні. Законопроект був розроблений командою Супрун.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook