Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 12.03.2016 № 172

Наказ МОЗ України від 12.03.2016 № 172 "Про затвердження умов, критеріїв, диференційованих показників та розмірів посадового окладу і преміювання керівників державних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров'я України". Цей документ затверджує умови, критерії, диференційовані показники та розміри посадового окладу та розміри преміювання керівників державних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров'я України, що додаються.
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
12.03.2016N 172
м.Київ
Про затвердження умов, критеріїв, диференційованих показників та розмірів посадового окладу і преміювання керівників державних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України

 

Відповідно до підпункту 5 пункту 5 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 267, пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 р. № 1034 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 2 серпня 1995 р. № 597 і від 19 травня 1999 р. № 859», постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 1999 р. № 859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об’єднань державних підприємств», постанови Кабінету Міністрів України від 2 серпня 1995 р. № 597 «Про Типову форму контракту з керівником підприємства, що є у державній власності»

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити умови, критерії, диференційовані показники та розміри посадового окладу керівників державних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України, що додаються.

2. Затвердити умови, критерії, диференційовані показники та розміри преміювання керівників державних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України, що додаються.

3. Управлінню кадрової політики та освіти (Григоровська С. В.) забезпечити внесення змін до укладених контрактів з керівниками державних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України згідно з вимогами цього наказу та Типової форми контракту, з керівником підприємства, що є у державній власності, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 2 серпня 1995 р. № 597 (зі змінами).

4. Департаменту фінансово-ресурсного забезпечення (Якубівський В. Л.) забезпечити внесення змін до фінансових планів державних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України згідно з вимогами цього наказу.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Перегінця І. Б.

МіністрО. КВІТАШВІЛІ

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції