В МОЗ повідомляють, що майже 80% лікарів первинної ланки по всій Україні пройшли тренінги із впровадження Міжнародної класифікації ICPC-2 в практику лікаря первинної допомоги – сімейного лікаря, терапевта і педіатра. Ці тренінги проводяться з листопада 2018 року.
Лише за останні два місяці минулого року було проведено 360 тренінгів, які охопили 490 закладів первинної медико-санітарної допомоги. Участь у навчанні взяли майже 13 тисяч лікарів та медичних сестер з усієї України. Найбільш активними стали Дніпропетровська, Волинська, Донецька, Житомирська, Львівська, Закарпатська, Хмельницька, Одеська, області. Зокрема, на Волині було проведено 28 тренінгів, в яких взяли участь понад 900 лікарів з 18 ЦПМСД області. У Дніпропетровській області було проведено 19 тренінгів, участь у яких взяли 607 лікарів з 42 центрів первинної допомоги.
Тренінги включають теоретичну частину, де лікарів знайомлять з особливостями філософії сімейної медицини, базовими поняттями Міжнародної класифікації ICPC-2, принципами кодування симптомів і скарг пацієнтів, діагнозу. У другій частині учасники тренінгу отримують практичні завдання і тренують навички кодування звернень пацієнтів у ICPC-2.
В МОЗ нагадують, що будь-який заклад первинної медичної допомоги може запросити регіонального тренера з ICPC для проведення тренінгу. Для цього потрібно залишити заявку в групі в соціальній мережі Facebook ICPC-2 Ukraine
Також там можна отримати консультацію спеціалістів із впровадження Міжнародної класифікації ICPC з будь-якого питання стосовно кодування.
Комментировать