Є думка

А де ж той міністр МОЗ? Позов до суду

Супрун отримала нагороду, медпросвіта
влада спеціально не призначить міністра при проведенні реформи медицини, щоб уникнути відповідальності за її провал.

Законного міністра охорони здоров’я в Україні досі немає. Супрун виконує обов’язки вже півтора року. З цього приводу проти Верховної Ради подано позов до суду.

Про це розповів народний депутат Андрій Деркач, який і подав позов до суду проти Верховної Ради і голів фракцій коаліції у зв’язку з бездіяльністю щодо призначення міністра охорони здоров’я.

Про це політик написав на своїй сторінці в Facebook.

За словами Деркача, коаліція вже більше року не пропонує Кабміну кандидатуру на пост міністра МОЗ.

«Подав позов до Вищого адміністративного суду України на Верховну Раду — коаліція депутатських фракцій більше року не вносить Гройсману пропозицій на пост міністра охорони здоров’я. Так не повинно бути. Люди не повинні бути заручниками бездіяльності влади», — написав Деркач.

Депутат упевнений, що влада спеціально не призначає міністра під час проведення реформи системи охорони здоров’я, щоб уникнути відповідальності за її провал.

«Більше року Уляна Супрун виконує обов’язки міністра. А по суті — просто безкарно знищує систему медицини. Хто буде відповідати за те, що робить її команда? Ніхто. Адже законного міністра в країні немає, а коаліція і не думає його призначати. ​​Дуже зручну для себе схему придумали», — зазначив Деркач.

Політик нагадав, що позов проти Гройсмана не задовольнили, бо кандидатуру на пост міністра охорони здоров’я повинна вносити на розгляд Кабміну коаліція.

«Знаєте, скільки кандидатур запропонувала шановна депутатська більшість? Жодної! За рік — жодної кандидатури на пост міністра охорони здоров’я. Тому я переконаний, що керівники фракцій, які сьогодні входять в коаліцію, повинні відповісти за свою бездіяльність», — написав Деркач.

Народний депутат вимагає від ВР якнайшвидше направити в Кабмін пропозиції стосовно кандидатів на пост міністра і призначити законного керівника МОЗ.

Як відомо, Уляна Супрун вже майже півтора року виконує обов’язки міністра охорони здоров’я. Офіційного ж керівника МОЗ досі немає.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook