Новини

40% українців не підтримують продовження медичної реформи

Привлекательная молодая женщина на приеме у врача в клинике_медпросвита

40% українців проти продовження медичної реформи, свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) з 20 до 23 червня.

25% респондентів відповіли, що підтримують продовження другого етапу медичної реформи, 32% сказали, що вони мало знають про це, і у них немає сформованої думки з цього приводу, інші вагалися з відповіддю або відмовилися відповідати.

Опитування проводилося методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера, computer-assisted telephone interviews) на підставі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка охоплює 2000 респондентів і репрезентативна для дорослого населення України (віком 18 років і старше), за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської області та Автономної Республіки Крим.

Змін до закону про медреформу не буде — Радуцький

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з урахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,2% для показників близьких до 50%, 2,1% – для показників близьких до 25%, 1,4% – для показників близьких до 10%. Дані цього дослідження порівнюються з результатами попередніх опитувань КМІС.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook