Новини

40 медичних «Хаммерів» були передані українським медикам в АТО від США

Медичний_Хаммер_АТО_медпросвіта

Сучасні автівки мають систему опалення, кондиціонування та систему подачі кисню розраховану на шістьох пацієнтів одразу.

«Всі сорок автівок роз’їдуться одразу звідси по бойових бригадах в зоні проведення АТО. І з першого дня будуть працювати на українське військо, українського воїна», — зазначив Порошенко.

Треба відзначити, що це вже не перша технічна допомога від США для українських військових медиків. Приблизно рік тому були передані сучасні аптечки для надання першої допомоги та партія автівок для швидкого та безпечного транспортування поранених в зоні АТО.

Хорошему танцору ничего не мешает, или о поездке на восток

«Спільно сили США, України та країн-союзників працюють пліч-о-пліч над створенням програми всебічної підготовки. І це лише одна із частин допомоги у розмірі 800 млн доларів, що надається США для України у цілях підготовки та бойового оснащення», — зауважила посол США в Україні Марі Йованович.

Відзначимо, що у 2018 року Україна також очікує від США військову допомогу у вигляді летального озброєння. Всі необхідні документи та закони вже розроблені та затверджені в Сенаті США. Залишився тільки підпис президента Дональда Трампа. Представники Білого дому підтверджують, що така допомога дійсно може бути передана Україні в 2018 році.

Каждый четвертый ребенок на Донбассе нуждается в помощи

«Найважливіше, що це допомагає закласти фундамент довгострокової готовності ЗСУ, і водночас дає можливість вдосконалювати підготовку військ, щоб відповідати загрозам на сході України із гідністю», — прокоментувала передачу медичних «Хаммерів» посол США.

Теги

Комментировать

Нажмите для комментария