Новини

«37% лікарів первинки вже набрали своїх пацієнтів і отримують відповідну зарплатню» – Голова НСЗУ

Згідно з повідомленням голови НСЗУ Олега Петренка, вже 37% українських лікарів набрали оптимальну кількість пацієнтів. Пацієнтам радить не гаяти часу.

«Кількість лікарів, які набрали пацієнтів, уже наближається до 40%. Вже 37% українських лікарів набрали оптимальну кількість пацієнтів. Коли ви зволікаєте, вам лишаються лікарі, які не набрали потрібну кількість пацієнтів. Не скажу, що вони погані чи хороші, але ті, за якими не ганяються», — повідомляє директор Національної служби здоров’я України.

В дійсності, за словами Петренка, підписна кампанія буде працювати безперервно. Це важливо, адже зростають нові покоління, а також іноді пацієнтам в силу певних обставин доведеться шукати та обирати нового лікаря, підписувати нову декларацію.

Що оплачує Фонд соціального страхування потерпілим?

«Можливість укласти декларацію з терапевтом, сімейним лікарем та педіатром буде завжди. Можливо, зважаючи на досвід Британії, Канади, Австралії, це не буде так вільно, як зараз. Ми вивчаємо ситуацію. Динаміка показує, якщо людина визначилася, лікар її влаштовує, вона не міняє свого лікаря», — вважає Петренко.

Нагадаємо, що за повідомленням в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, приблизно три чверті населення України вже обрали лікаря первинної ланки та підписали з ним декларацію.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook