День в історії

31 грудня: Підготовка до Нового року в різних куточках планети

31 грудня всі готуються зустріти Новий рік, але як це відбувається в різних куточках нашої планети?

Це свято різні країни святкують по-різному, наприклад:

Італійці викидають старі речі і одягають білизну червоного кольору.

Жителі Панами намагаються створити гучні звуки, для цього вони починають сильно радісно кричати, свистіти і вмикати сигналізації на своїх авто.

На Еквадорі прийнято купувати нову нижню білизну, яка згідно з їх традиціями приносить нові гроші, а ще ті, хто хочуть весь рік подорожувати повинні опівночі бігати навколо свого будинку з валізою візуалізуючи ті місця, де вони хочуть побувати.

У Болгарії вимикають світло, тому що згідно з болгарським традиціям, в перші хвилини Нового року настає час для перших новорічних поцілунків. А у дітей улюблене заняття робити палички з кизилу і прикрашати їх горіхами і монетками. Вважають якщо дитина такою паличкою постукає сусідам в двері це принесе їм добробут і здоров’я на весь майбутній рік.

В Японії замість 12-ти звучить 108 ударів дзвону, а найкращим новорічним аксесуаром є граблі, щоб згрібати до себе добробут протягом всього року.

У Китаї є новорічна традиція купання Будди. Всі статуї Будди омивають в цей день чистою водою. А самі китайці також обливаються водою, коли на їхню адресу вимовляють новорічні побажання.

Англія і її чарівні дзвони. В Англії про настання Нового року віщають дзвін дзвонів. Вони починають тихенько дзвонити трохи раніше півночі, а з настанням свята дзвін стає сильнішим. У цей момент ті закохані пари, які хочуть новий рік провести разом і не розлучатися повинні поцілуватися під гілочкою омели.

У Шотландії в Новорічну ніч прийнято підпалювати бочки з дьогтю і котити їх по вулиці. Таким чином проводжають старий рік і запрошують новий. Також гості приносять шматочок вугілля, яке потім кидають у камін – це символізує спалювання всіх негараздів.

У Франції запікають у новорічний пиріг біб, той кому він дістанеться отримує титул Бобового короля і право роздавати всім вказівки протягом новорічної ночі.

Україна — в цій країні найтепліші і найвеселіші традиції. Жодна кухня світу не зрівняється з смакотою, які готують наші господині. Український святковий стіл в новорічну ніч більше нагадує «бенкет на весь світ». Вся родина збирається за святковим столом і рівно опівночі під дзвін кришталевих келихів з веселощами зустрічає Новий рік і звичайно ж всі обмінюються подарунками та привітаннями.

 f525e8c2eefe68b7ac0919f74596bce7Команда Медпросвіти вітає всіх читачів з наступаючим Новим 2018 роком!

Давайте зустрінемо його в колі рідних, близьких і відданих друзів.

І нехай нам світить світло добра та надії, а навкруги панує мир.

Будьте щасливі!

Комментировать

Нажмите для комментария