Новини

269 заяв отримало МОЗ на першому етапі конкурсного відбору на посаду гендиректорів МОЗ

Міністерство охорони здоров'я України_синяя_табличка, медпросвіта

В межах реформи Кабінету Міністрів МОЗ створило 5 нових директоратів, які займатимуться впровадженням реформи. Вже відомо, що директори отримуватимуть зарплатню в розмірі понад 50 000 грн на місяць.

Директори відповідатимуть за наступні п’ять напрямків роботи Міністерства: громадське здоров’я; наука, інновації, освіта та кадри; медичні послуги; стратегічне планування; європейська інтеграція. Робота цих директоратів буде напряму пов’язана з роботою медичної галузі.

В Міністертві обіцяють максимально жорсткий відбір на посади, адже зарплатня у розмірі понад 50 000 грн на місяць вимагає великої відповідальності та виконання солідних обсягів роботи. На перших етапах кандидати, чиї заявки були схвалені, пройдуть тестування та співбесіду. Відбір триватиме до 21 грудня та відбудеться в чотири етапи:

  • перевірка абстрактного та вербального мислення;
  • перевірка професійних знань та компетенції — розв’язання ситуаційних завдань;
  • перевірка знання законодавства;
  • співбесіда.

Нагадаємо, що рівень зарплатні для керівників нових директоратів був рекомендований Міністерством фінансів України. Експерти вважають, ща саме така сума дозволить долучити до роботи в уряді професіоналів.

МОЗ шукає 5 гендиректорів з мінімальним окладом 49 570 грн. Медики попрацюють за 3 000

Окремо треба відзначити, що це вже другий, повторний конкурс на посаду гендиректорів МОЗ. Перший конкурс довелось завершити нічим через те, що так і не було виявлено гідних кандидатур.

В МОЗі тільки менеджери… Нові директорати міністерства очолюватимуть менеджери, а не лікарі

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook