Новини медицини

02.07.2007 № 362 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 8 серпня 2007 р. за № 908/14175 Про внесення змін до Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, затверджених наказом МОЗ від 19.06.96 № 173

Відповідно до статті 40 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»  НАКАЗУЮ:

1. Унести зміни до Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 19.06.96 № 173, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 24.07.96 за № 379/1404, а саме:

1.1. Пункт 5.9 викласти у новій редакції:

«5.9. Розміри санітарно-захисних зон для нових видів виробництв, підприємств та інших виробничих об’єктів з новими технологіями, а також зміна цих зон (збільшення чи зменшення згідно з пунктом 5.7) для підприємств і виробництв I-III класів небезпеки затверджуються Головним державним санітарним лікарем України на підставі висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи проектних матеріалів на будівництво зазначених об’єктів.

Зміна розмірів санітарно-захисних зон для підприємств та інших виробничих об’єктів IV-V класів небезпеки затверджується головними державними санітарними лікарями Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на підставі висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи проектних матеріалів на будівництво зазначених об’єктів».

1.2. Пункт 5.33 викласти у новій редакції:

«5.33. Автомобільні газонаповнювальні компресорні станції слід розміщувати в промислових та комунально-складських зонах за межами житлової забудови з дотриманням санітарно-захисної зони відповідно до додатка 4».

1.3. У розділі «Підприємства по видобуванню руд та нерудних копалин» додатка 4 «Санітарна класифікація підприємств, виробництв та споруд і розміри санітарно-захисних зон для них»:

підрозділ Б Клас I. Санітарно-захисна зона 1000 м

пункт 3 викласти у новій редакції:

«3. Підприємства по видобуванню природного газу з комплексом установок очищення газу та станціями дотиску газу, що розміщуються на їх території»;

підрозділ Клас II. Санітарно-захисна зона 500 м

доповнити пунктом 6 такого змісту:

«6. Об’єкти буріння газових параметричних, пошуково-розвідувальних та експлуатаційних свердловин з використанням дизельних двигунів»;

підрозділ Клас III. Санітарно-захисна зона 300 м

доповнити пунктом 7 та 8 такого змісту:

«7. Об’єкти буріння газових параметричних, пошуково-розвідувальних та експлуатаційних свердловин з використанням електроприводів»;

«8. Газові свердловини, що вводяться в експлуатацію, з підключенням до газопроводу».

2. Департаменту державного санітарно-епідеміологічного нагляду (Пономаренко А.М.):

2.1. Забезпечити державну реєстрацію цього наказу в Міністерстві юстиції України.

2.2. Довести цей наказ до відома керівників міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, установ і закладів державної санітарно-епідеміологічної служби, наукових установ для використання в роботі під час здійснення державного санітарно-епідеміологічного нагляду.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на директора Департаменту державного санітарно-епідеміологічного нагляду Міністерства охорони здоров’я України Пономаренка А.М.

Перший заступник Міністра,
Головний державний санітарний
лікар України

С.П.Бережнов

 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції