Новини

20 жовтня відзначається Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози

20 жовтня з нагоди Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози в Національному інституті раку відбулася прес-конференція з питань діагностики, лікування та профілактики раку молочної залози.

Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександра Павленко закликала всіх жінок приділити особливу увагу проблемі раку молочної залози та пройти обов’язкове обстеження у лікаря: «Сучасна жінка має змінювати філософію у підходах до власного здоров’я, адже здоров’я жінки – це здоров’я сім’ї. Тож звертаюся до усіх жінок України: навіть якщо ви не відчуваєте ніяких симптомів, що можуть говорити про рак молочної залози, виділіть годину часу і перевіртесь у лікаря».

Вона нагадала, що в рамках проекту «Рак грудей: знати – означає перемогти» за сприяння Міністерства охорони здоров`я в Україні відбудеться низка заходів:

  1. «Дні відкритих дверей» на базі обласних онкологічних закладів (1 раз на тиждень, протягом місяця в період з 20 жовтня по 20 листопада 2015 року), прийом лікаря-мамолога.
  2. Виїзди до районів лікарів-онкологів обласних онкологічних диспансерів з метою надання консультативної допомоги жіночому населенню регіону (1 раз на тиждень протягом місяця в період з 20 жовтня по 20 листопада 2015 року).
  3. Прес-конференції, інші медіа-заходи із залученням профільних спеціалістів, представників місцевої влади з метою привернення уваги населення до проблем раку грудної залози та методів профілактичного лікування.
  4. Забезпечення населення санітарно-просвітницькими матеріалами з питань профілактики та ранньої діагностики раку молочної залози.

Комментировать

Нажмите для комментария